Sport

Suarezit ia rrëzojnë statujën dhe i lënë një mesazh interesant (Foto)

Luis Suarezit i është dëmtuar statuja në qytetin e Saltos.

Ylli i Barcelonës, Luis Suarez, është një nga lojtarë më të dashur në Uruguai dhe ka edhe një statujë në qytetin e Salto, e cila është dëmtuar të shtunën.

Një njëri i cili besohet se ishte i dehur e ka rrëzuar në tokë statujën e ish-sulmuesit të Liverpoolit, dhe ka lënë një mesazh. “Isha në dasmën e Messit, do kthehem shpejt”, shkruan në letrën e lënë në tokë.

the authorE B