ShowBiz

Sylejman Selimi feston ditëlindjen, ja si e uron vajza bukuroshe

Komandanti Sylejman Selimi sot feston ditëlindjen e tij të 48-të, transmeton Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet vajza e tij, Donika përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku edhe e ka uruar.

“Urime ditëlindjen jetë” ka shkruar ajo në këtë urim drejtuar babait.

Ndryshe, Donika kishte marr pjesë edhe në protestën e organizuar për lirimin nga burgu të ish komandantit të UÇK-së, Selimi dhe bashkëluftëtarit të tij, Jahir Demakut./Indeksonline/