Tag Archives: Kujtim Shala

Sport

Duka nderohet në Kosovë

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, sot vizitoi Kosovën, ku u prit në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe...