ShowBiz

Taulanti viziton Granitin, shikoni çka bën për mbesën e tij

Granit Xhaka para pak muajve është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Leonita po i shijojnë shumë këta muaj si prindër të ri, përcjell ORAinfo.

E ardhjen në jetë të vajzës së tyre i është gëzuar edhe familja e Granitit.

Së fundi, Graniti ka publikuar një foto ku shihet se e ka vizituar Taulanti, e ai edhe i ka blerë edhe
jë dhuratë mbesës së saj të vogël.

the authorGazetaKNN