ShowBiz

Tayna e publikon një foto të re nga xhirimet e klipit me Mozzik

Tayna dhe Mozzik po vijnë me bashkëpunim.

Reperi Mozzik dhe Tayna i kanë bashkuar idetë për projektin e fundit muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Edhe ti” dhe do të publikohet më datë 28 të këtij muaji ndërsa pamje nga xhirimet e klipit po publikojnë të dy.

Ishte Tayna ajo e cila para pak minutash e ka publikuar edhe një foto të re ku shihet me shumë stil.

Ndryshe fansat mezi po presin publikimin e këngës./Lajmi.net/

View this post on Instagram

haseya👸🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on