ShowBiz

Tayna jep detaje për këngën e re: Vjen më shpejt se që e keni menduar

Tayna po vjen me këngë të re dhe ka dhënë detajet.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po vjen me projekt të ri muzikor, shkruan atvlive.tv.

Madje kjo këngë sipas saj do të publikohet më shpejtë se që ndjekësit mund ta kenë menduar.

“Më shpejtë se që keni menduar” ka shkruar reperja pranë postimit.

Derisa fansat po e presin publikimin e kësaj kënge, Tayna po e shijon suksesin e jashtëzakonshëm të atyre paraprake./ATVLIVE/