ShowBiz

Tayna më joshëse se kurrë për Halloween

Edhe për festën e Halloween di të rrëmbejë vëmendjen e mediave.
Reperja nga Prizreni, Tayna ka mahnitur publikun edhe për festën e Halloween edhe pse shumë nga yjet janë bërë të frikshme, shkruan lajmi.net

Doruntina në foton e fundit është maskuar për Halloween e cila vjen me stil të ri të flokëve dhe me veshje tejet provokuese.

“Halloween”, shkruan ajo.

Tayna është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjete sociale e që numëron mbi 500 mijë njerëz. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Halloween🎭

A post shared by Tayna (@tayna) on