ShowBiz

Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

Pas publikimit të këngës së re “Kce”, Tayna ka nisur pushimet përrallore.

Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”.

Ndërkohë që po e shijon suksesin e projektit të ri, Doruntina Shala ka nisur pushimet, ku si destinacion ka zgjedhur Tajlandën.

“Hooponopono❤️”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Doruntina shfaqet e ‘zjarrtë’ në bikini të kuqe, format trupore të së cilës janë të mahnitshme dhe tejet në formë.

Thekojmë se projekti i ri i saj për pak ditë numëron mbi një milion shikime në platformën, YouTube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

the authorBurbuqe Metolli