ShowBiz

Tayna udhëton në Zvicër dhe duket se kjo ishte arsyeja

Tayna ka ‘ikur’ nga Prishtina në Zvicër.

Pavarësisht gjendjes për shkak të pandemisë, reperja Tayna nuk po ndalet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka udhëtuar drejt Zvicrës dhe mendohet se e ka bërë për të punuar për projektin e ri muzikor.

Nuk dihen ende detaje, mirëpo diçka e re nga Tayna po vjen.

Deri atëherë fansat mund të kalojnë kohë të mirë duke i dëgjuar projektet paraprake të reperes, këngë të cilat kanë rezultuar me shumë sukses.

the authorGazetaKNN