ShowBiz

Të gjithë flasin për divorcin e saj, Arbana Osmani bën këtë reagim

Ditët e fundit për moderatoren Arbana Osmani kanë qarkulluar shumë lajme në lidhje me ndarjen e saj nga bashkëshorti pas një martesë 16-vjeçare.

Gjithashtu shpesh është vënë në qendër të kritikave lidhur me trajtimin e disa historive në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Ajo nuk është shprehur në asnjë çast në lidhje me këto lajme, ndërkohë mbrëmjen e djeshme ka publikuar disa video ku shfaqej mjaft në formë

Osmani ishte duke kënduar dhe kërcyer në ditëlindjen e një prej bashkëpunëtoreve të saj në emision dhe dukej më në formë se kurrë

Moderatorja e njohur gjithnjë e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut jetën e saj private./Gazeta Express/

the authorBurbuqe Metolli