Sport

Të gjithë i kishim sytë te El Clasico, por shikoni super-golin e Balotellit mbrëmë

Ky ishte goli 16 për këtë sezonme Nicën në kampionat.

Mario Balotelli ka shënuar një super gol kundër Marsilles duke i dhënë përkohësisht avantazhin ekipit të tij përpara se të përmbysej nga Germain dhe Payet.

Ky ishte goli 16 për këtë sezonme Nicën në kampionat.

Nica momentalisht ndodhet në vendin e gjashtë në kampionatin Francez ku po lufton me Renne për një vend në Europa League.