ShowBiz

Të gjithë po sjellin poza në bikine nga plazhi, Tayna në mes të rrugës

Tayna po shijon ditët e ngrohta pranë bregdetit.

E duket se reperja nuk e ka ndërmend të veshë rroba në këto pushime dhe deri tek plazhi shkon gati për t’u hedhur në ujë.

Në disa fotografi që ka publikuar së fundi, Tayna shihet në bikini duke pozuar jashtë veturës dhe në rrugë, shkruan Gazeta Express.

View this post on Instagram

Taking some days off…finally🤗

A post shared by Tayna (@tayna) on

Reperja ka shkruar se më në fund ka marrë disa ditë pushim, ndërsa ajo ka realizuar disa skena të videoklipit të saj më të ri pikërisht në plazh.

the authorBurbuqe Metolli