Rajon & Botë

Të veshura si murgesha grabisin bankën

Dy gra hispanike të veshura si murgesha kanë plaçkitur bankën në Pensilvani.

Ato të veshura me të zeza dhe revole grabitën bankën Citizens në Tannersville në pikë të ditës, transmeton portali arbresh.info

Policia nuk ka zbuluar shumën të cilën e kanë grabitur ato, mirëpo ka publikuar pamjet e këtij rasti.

Fatmirësisht askush nuk është lënduar gjatë pengmarrjes./arbresh.info/