Aktuale

Tenton të importojë fishekë

Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar në Vërmicë, pasi që gjatë kontrollit në kamionin e tij u janë gjetur dhe konfiskuar 1040 copë fishekë të kalibrave të ndryshëm.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt./KosovaPress/