ShowBiz

Më tërheqëse nëna sesa e bija

Këngëtarja e njohur Eli Fara po vazhdon që ti befasoj të gjithë me pamjen e saj që gjithmonë din të duket bukur.

Në rrjetin social komentohet shumë edhe vajza e saj Marina e cila ka linja trupore shumë joshëse në çdo paraqitje.

Ajo ka postuar një fotografi të nënës së saj e cila po i çmend të gjithë me stilin e saj, e veshur e tëra në të zezë ajo po merr vëmendjen e të gjithëve.

Mbi fotografi ka shkruar edhe një mbishkrim ku e ka quajtur të ëmën divë “My diva ❤️ My queen “.

Më poshtë shikoni fotografin dhe binduni se më joshëse është e e ëma se e bija.

My diva ❤️ My queen 👸

A post shared by Marina Fara 🌹 (@marinafara.official) on