ShowBiz

Teuta Krasniqi e ka bërë ndryshimin e madh në pamje, kështu nuk e kemi parë

Teuta Krasniqi duket krejtësisht ndryshe.

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi ndër vite është njohur për imazhin e saj si biondinë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa tani ajo ka vendosur që pas shumë vitesh ta ndryshoj ngjyrën e flokëve dhe të bëhet brune.

Vetë aktorja e ka publikuar një foto në Instagram dhe ka habitur të gjithë me vendimin e marrë.

Teuta Krasniqi njihet si një ndër aktoret e suksesshme shqiptare e cila ka guxuar shpesh në rolet e saj.

the authorGazetaKNN