ShowBiz

“Tha se harxhonte 150 mijë euro për rroba”, këngëtaja shqiptare kapet duke blerë rroba të lira

Ajo është një nga këngëtaret që më së shumti e reklamon jetën e saj luksoze dhe blerjet e rrobave firmë

Por duket se Adelina Tahiri nuk bën përjashtim nga vajzat e tjera, dhe zgjedh që të blejë edhe rroba të lira.

Në një foto të publikuar nga “Demaskimet”, këngëtarja shihet teksa sheh disa bluza të cilat kushtojnë 8 euro.

Ndërkohë në postimin në Instagram, shkruhet:

“Adelina Tahiri. Para disa muajsh the qe harxhon shopping 150 mijë euro në muaj në emision. Me bluzë 8 euro?

Apo i ke fake hublot dhe guccit që vesh”.