Sport

Therret me thikë një person në Viti

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti për arsye të pa njohura ka sulmuar me një mjet të prehtë (thikë) viktimën mashkull K/Shqiptar

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur dje në  Viti./KosovaPress/