Aktuale

Therrje me thika në Vushtrri

Një therrje me thika ka ndodhur në Vushtrri. Në vendin e ngjarjes është konstatuar se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.

Nuk raportohet për të arrestuar, shkruan Indeksonline.

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar, për shkaqe të pa njohura e ka sulmuar me një mjet të prehtë-thikë viktimën mashkull K-Shqiptar .Në vendin e ngjarjes mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore. Nuk raportohet për të arrestuar” /Indeksonline/

the authorE B