ShowBiz

Thyhet rrjeti, Enca Haxhia pozon komplet nudo

Kur flasim për yjet tona të estradës shpesh herë ato bëhen temë se marrin inspirime nga yjet e botës, shkruan GazetaBlic.

Bota e shou biznesit pat marrë kahje tjetër kur ishte shfaqur në media ylli, Kim Kardashian e cila mori vëmendje e të gjithë botës fal linjave të bujshme trupore.

E tash është këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia e cila po mundohet të ndjekë hapat e yllit të njohur duke pozuar në të njëjtën metodë.

22-vjeçarja e cila bëri “boom-in” e saj në skenën shqiptare fal hitit “A po t’pëlqen” kohët e fundit ka nisë t’i thyej ato që shumëkush i konsideron si tabu tek shqiptarët.

Sot në aplikacionin e famshëm “SnapChat” ajo ka publikuar një video të shkurtër ku shihet e zhveshur plotësisht teksa gjoksin e ka mbuluar vetëm me një batanije të bardhë teksa në kokë kishte një peshqir.

Siç duket ajo ka vënë dorën tek barku të cilin edhe pse me ndërhyrje digjitale e bënë të rrafshët, nuk e ka të tillë.

Të pasmet dhe gjoksi i këngëtares shqiptare duken gjigante edhe pse ato mund t’i shihni të zbuluara vetëm me njërën pozitë.

Vlen të theksohet se Haxhia vetëm pak muaj më parë ka publikuar këngën e sa “Dua” me çka bëri bujë të madhe pasi u shfaq tejet provokuese në skenat e filmuara.

Nuk patën munguar komentet negative në videoklipin e saj pasi që këngëtarja kishte vendosur të bënte një ndërthurje të pamjeve nga lutjet në kishë për të kaluar më pas në skenat e nxehta të puthjeve me modelin. / © GazetaBlic /

the authorE B