ShowBiz

Tiani u bë 3 muajsh, Tuna publikon këtë foto (Foto)

Tiani po rritet, e këto momente Tuna dhe Patrisi nuk po hezitojnë që t’i ndajnë me miqtë e tyre.

Së fundmi Tiani u bë 3 muajsh, e këngëtarja pulikoi një fotografi të vogëlushit teksa shihet dora e të atit, shkruan Indeksonline.

Vogëlushi po rritet me shëndet të plotë./Indeksonline/

the authorE B