Sport

Tifozët kroatë bëjnë shaka me Ronaldon (Foto)

Kroacia dhe Portugalia kanë treguar një 45 minutësh taktik duke mos dhuruar shumë emocione.

Tifozët kroat që janë të pranishëm në stadium kanë hapur një banderolë e dedikuar për Ronaldon.

“Ronaldo të lutem mos qajë sot”, shkruhej në banderolën e kroatëve.

 Ndeshja mes Kroacisë dhe Portugalisë është pritur të jetë një nga më interesantet të këtij kampionati. /Telegrafi/

kroatet 1