Aktuale

Traktori i merr jetën një burri në Skenderaj

Një burrë nga fshati Krishefc i Komunës së Skenderajt është vetëaksidentuar derisa ka qenë duke vozitur një traktor.Si pasojë e plagëve të marra nga ky aksident ai ka ndërruar jetë të premten, njofton Klan Kosova.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.“Në fshatin Krishefc të Komunës së Skënderajt të premten ka ndodhur një aksident me fatalitet”.

“Një burrë derisa ka qenë duke vozitur një traktor është rrokullisur dhe më pas i njëjti ka ndërruar jetë”, ka thënë Zahiti.