ShowBiz

Transformimi i Eni Koçit, çfarë ka ndodhur me këngëtaren?! (Foto)

Ju kujtohet Eni Koçi kur nuk ishte ende një këngëtare e njohur, por shfaqej në publik thjesht si motra e Greta Koçit?

Që nga ajo kohë kanë ndryshuar shumë gjëra dhe askush nuk mund t’ia mohojë suksesin bukuroshes, që sot është një nga femrat më joshëse të showbiz.

Sidoqoftë, kohë më parë Eni dukej shumë ndryshe nga ajo që është sot.

Ndërhyrje estetike, apo trajtime të ndryshme bukurie e kanë bërë këngëtaren të duket e transformuar, sigurisht për mirë.

the authorE B