ShowBiz

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë.

Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit.

Në këto imazhe Tuna shihet plot dashuri dhe buzëqeshje, si asnjëherë më parë.

Tiani është fryt i dashurisë së Tunës me Patris Berishën.

the authorE B