ShowBiz

Tuna qesh me atë që flitet për të

Është një nga personazhet që diskutohet më së shumti nga mediat rozë. Krejt kjo falë jetës private e cila ofron material të bollshëm.

Fjala është për këngëtaren e njohur Tuna e cila së fundmi ka marrë rolin e nënës dhe është distancuar nga skena muzikore.

Se flitet për të Tuna është në dijeni dhe kjo e bën me qeshë madje.
Në foton e fundit që ka postuar në Instagram ku vjen duke qeshur, ajo shkruan ‘Lëre çdokënd të mendojë çfarë të dojë… vetëm qeshë’.