Sport

Turpërohet Barcelona, shikojeni çfarë ka bërë Arbeloa

Alvaro Arbeloa ka ngacmuar Barcelonën pas eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Ish mbrojtësi i Real Madridit, Alvaro Arbeloa ka reaguar pas humbjes së thellë të Barcelonës nga Roma me rezultat 3:0 dhe eliminimit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Arbeloa shquhet si kundërshtar i ashpër i ekipit katalan.

Dhe, ai nuk ka hezituar të reagojë në rrjetet sociale, pas disfatës së madhe të Barcelonës, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka bërë një postim në Twitter me fytyra të pikëlluara pas ndeshjes në Stadio Olimpico. /Lajmi.net/

the authorSamir Dalipi