Aktuale

U konfiskohen para, drogë e thika, tre të arrestuar në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren, gjatë kontrollit te tre të dyshuar, një mashkull dhe dy femra shqiptar-e, janë gjetur dhe konfiskuar 20 gramë substancë e dyshuar narkotike, një shumë parash prej 1280€ dhe dy thika.

Në njoftim të Policisë thuhet se me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.