ShowBiz

U nda nga i dashuri, nuk i ndal pozat seksi (FOTO)

Blogerja shqiptare Rina Bëdynaj ka provokuar me dukjen e saj.

Pasi u nda i dashur tenori shqiptar Ramë Lahaj ajo nuk ka ndalur me poza seksi, shkruan arbresh.info.

Me imazh bardhë e zi Rina u shfaq tejet provokative.

Për më shumë shikoni dhe gjykoni vet./arbresh.info/