Kuriozitete

U zu me një burrë të martuar, e zhveshin dhe e rrahin në mes të rrugës (Video +16)

Në Zhengzhou të Kinës, një grua është rrahur dhe zhveshur me dhunë, e më pas ia kanë prerë edhe flokë, pasi ishte zënë me një burrë të martuar.

Nuk bëhet i ditur identiteti i femrës që është qëlluar me grushte dhe shqelma, ndërsa ia janë hequr me dhunë bluza dha pantallonat e shkurtër, transmeton Telegrafi.

Zeshkania shihet e ulur në tokë, derisa goditet dhunshëm nga një grup i grave që dyshohet të jenë të afërta të gruas së personit me të cilin kishte pasur aferë.

Në videon e censuruar, për një moment duket sikur gratë largohen, por ato kthehen sërish dhe nisin t’ ja presin flokët.

Mësohet se këto femra janë identifikuar dhe po kërkohen nga Policia, ndërsa mbi to rëndojnë një numër i madh i akuzave.

https://youtu.be/Hs_K1z_h_MI