ShowBiz

Upss! Kanye nuk iu reziston formave të Kimit, ia fut duart në publik (Foto)

Kim Kardashian nuk zhgënjeu në daljen e saj, duke nxjerrë në pah hiret e saj të mrekullueshme.

Formave joshëse të Kim nuk ju shpëtoi dot as Kanye, i cili u fotografua teksa e prekte në të pasme.

36-vjeçarja Kardashian ka dy fëmijë me reperin West, ndërsa ka folur hapur për vështirësitë e saj gjatë shtatzënive me vajzën North, që u lind në vitin 2013, dhe djalin Saint, i lindur në vitin 2015.

the authorE B