Kuriozitete

Ushtari mori gjarprin gjigand dhe bëri një supë me të (Foto)

Në internet u shfaq fotoja e një nigeriani i cili kishte kapur në duar një gjarpër gjigant të madhe dhe e bëri atë supë.

Fotografitë janë mjaftë shqetësuese dhe të gërditshme, transmeton Indeksonline.

Ushtarëve iu kishte rënë në duar ky gjarpër të cilin ata e gatuan dhe më pas e shërbyen./Indeksonline/

Shikoni fotografitë: