ShowBiz

Vajza e Albërie Hadërgjonajt tejet joshëse, ekspozon të pasmet bombastike

Si e ëma ashtu edhe e bija kanë tipare karakteristike dhe forma trupore për të cilat shquhen, shkruan Gazeta Blic.Jo më kot është thënia ‘bëmë mama të të ngjajë’ edhe Anxhelina është kopja më e bukur e artistes së madhe shqiptare Albërie Hadërgjonaj.Ajo shquhet për bukurinë dhe stilin unik që në mënyra të ndryshme e përçon tek publiku, e tillë është edhe në imazhin e fundit.

Më 20 janar u mbajtë eventi “Oda” për herë të parë që ka mbledhur personalitetet më me ndikim në trevat shqiptare duke përfshirë artistë të të gjitha rrymave, e pjesë e këtij eventi dhe si personazhi më kryesorë ishte padyshim Anxhelina që siç dukej ishte organizatore e këtij eventi të madh, prandaj edhe gjithë vëmendja ishte tek ajo e cila rrezatonte me elegancën e saj.Më poshtë “Gazeta Blic” ju sjellë imazhin: