Fun

Vajza incizon babin duke kënduar në veturë, videoja merr miliona shikime

Çdo ditë shohim video frymëzuese dhe të pabesueshme, por kjo video e një vajze dhe babait të saj padyshim se është diçka që nuk e keni parë.

Këtë herë, ne gjetëm një video të një babai dhe vajze të tij duke udhëtuar së bashku me veturë, përderisa babai fillon të këndojë.

Vajza e re e incizoi babin e saj duke kënduar, dhe duke pasur ai një zë të mahnitshëm, videoja u shikua me miliona herë në YouTube, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon më poshtë: