ShowBiz

Vazhdon festa e çmendur e beqarisë së Afërdita Dreshajt

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj do të martohet me hokeistin çek, shkruan Gazeta Blic.

E mbrëmë ajo ka filluar dhe festën e beqarisë, ku së bashku me mikeshat e saj ka udhëtuar drejt Las Vegasit për të qëndruar atje disa ditë.

Një festë e organizuar në detaje nga to, ku dhe ka publikuar disa fotografi brenda kësaj feste.

Aty shihet dhe modelja e njohur Xhesika Berberi e cila është mjaft e afërt me Afërditën, dhe që prej vitesh jeton në Amerikë, New York.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë në Miami me datë 29 qershor.

the authorE B