Aktuale

Vdes babai i Kadri Veselit, Fazli Veseli

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli ka vdekur mëngjesin e sotëm.

Lajmin e ka bërë të ditur zyrtari i PDK-së, Donjet Bislimi.

“Ishe Hero sepse rrite heroin tonë të gjallë, Prehu në paqe Baci Fazli,

Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës!”, ka shkruar Bislimii.