ShowBiz

Vedat Ademi bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushit!

Këngëtari Vedat Ademi është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Dorela ka sjellë në jetë djalin e tyre të dytë dhe gjithashtu kanë zbuluar edhe emrin e tij Eren Nik Ademi. Aktualisht çifti Ademi jeton në SHBA dhe janë prindër edhe të Jon Artit të vogël, i cili u bë me vëlla./Gazeta Express/

the authorE B