ShowBiz

Vesa Luma poston një fotografi të lezetshme (FOTO)

Përveç aktiviteteve në muzikë ajo është edhe një nënë e përkushtuar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Vesa Luma e cila është nënë e një djali me emrin Lianit, shkruan arbresh.info.

E siç duket sot ka pasur një gëzim në familjen e Vesës, pasi që djali i saj ka thënë fjalën e tij të parë.

Vesa këtë e ka bërë të ditur me anë të një fotografie të postuar ku shihej djali i saj shumë i lezetshëm dhe një mbishkrim në foto, ku thuhej “Fjalet e para”, por ende nuk dihet se cilat fjalë ishin ato.

Ndryshe dihet se Vesa ka djalë nga martesa e saj me këngëtarin Big Basta./Arbresh.info