ShowBiz

Vesa Luma si ka qejf rrjetet sociale, thotë se urimin e vërtetë do ja bëj në shtëpi Big Bastas

Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradë.

Vesa Luma së fundmi ka ndarë një video në Instagram ku shihet krah bashkëshortit të saj Big Basta, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja me anë të postimit të bërë i ka uruar ditën e të dashuruarve këngëtarit, por thotë se surpriza e vërtetë do e pret në shtëpi.

“Na dy nuk i kemi punët mire me “rrjete sociale” ama prap se prap duhemi shume, gëzuar jete këtu ne Instagram- urimin e vërtetë ta jap ne shpi” kishte shkruar Vesa. /Lajmi.net/