ShowBiz

Vesa publikon foto intime me Big Bastën (Foto)

Të dy janë këngëtarë shumë të njohur. Ata tani përveç profesionit ndajnë së bashku edhe jetën bashkëshortore.

Bëhet fjalë për Vesa Lumën dhe bashkëshortin e saj këngëtarin Big Basta, transmeton Gazeta Express.

Çifti simpatik si duket janë më të dashuruar se kurrë.

Vesa së fundmi në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur së bashku me Big Bastën. E fotografinë e saj e ka rrethuar me një zemër.

the authorE B