ShowBiz

Vesa si kurrë më parë, seksi nga pishina (Foto)

Vesa Luma është padyshim njëra ndër këngëtarët më të njohura në skenën muzikore.

Përveç muzikës, Vesa është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj, transmeton Gazeta Express.

Madje duket se Vesa ka lënë anash për pak angazhimet e punës dhe është duke shijuar pushimet.

E në disa imazhe që ka publikuar ajo në profilin e saj në Instastory Vesën e shohim duke shfaqur trupin në pishinë.

Trupi i Vesës duket shumë në formë.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Vesa kishte publikuar projektin e saj të fundit “Ti zemra ime”, në bashkëpunim me Ervin Gonxhi./Gazeta Express/

the authorE B