ShowBiz

Veseli me urim të veçantë për datëlindjen e bashkëshortes së tij

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka uruar bashkëshorten e tij me rastin e datëlindjes.

Ai ka postuar një foto të përbashkët në Facebook, krahas shkrimit në të cilin uron bashkëshorten e tij, duke thënë se ajo i kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen.

“Me Violetën jemi njohur në ditët e para të lirisë. Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur”, shkruan Veseli. /Lajmi.net/

the authorGazetaKNN