Aktuale

Veseli pret në takim Angelina Eichhorst

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka pritur në takim drejtoreshën për Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë, Angelina Eichhorst.

Veseli dhe Eichhorst nuk janë deklaruar për medie pas takimit.

Eichhorst do të zhvillojë takim edhe me kreun e ekzekutivit Ramush Haradinaj dhe ministrin e Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, raporton EO.