Aktuale

Veseli: Do të doja deputet që kanë më shumë përgjegjësi

Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas mbledhjes së Kryesisë ka thënë se gjatë kësaj legjislature kanë kaluar momente të vështira, por kanë arritur ta ruajmë demokracinë.

“Do të doja një parlament me më shumë gra dhe të rinj, por edhe deputet që kanë përgjegjësi më shumë ndaj qytetarëve tanë”, tha ai./KosovaPress/

the authorE B