ShowBiz

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi

Xhensila Myrtezaj është bërë bjonde.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në bjonde dhe dukej tejet seksi.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet kënga e fundit e Xhensilës, e cila ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri. /Lajmi.net/