Aktuale

Vetëm deputetja e VV-së mbetet pa u regjistruar

Edhe tre deputetë të tjerë të Kuvendit të së Kosovës të Legjislaturës VI, kanë kryer sot procesin e regjistrimit, duke arritur në numrin prej 119 deputetëve të regjistruar.

Sot janë regjistruar edhe lideri i VV-së Albin Kurti dhe deputeti i PDK-së Memli Krasniqi.

Deputetja që nuk është regjistruar edne është Shqipe Pantina. Sipas zyrës për media të Kuvendit ajo të regjistrohet nesër./KosovaPress/