Tech

Vetura godet çiklistët

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në fshatin Makofc, ku një veturw ka goditur çiklistët e Klubit “As Prishtina”.

I aksidentuari ka pësuar lëndime, pro gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

Deri te aksidenti ka ardhur kur vetura ka dal nga korisa e vet dhe e ka godit 3 garues, ku njëri nga ta, emër i njohur për redaksinë e KosovaPress-it, ka pësuar më rëndë.