ShowBiz

Vetura super-luksoze e Morena Tarakut

Morena Taraku ka treguar si duket nga brenda vetura e saj.

Morena Taraku njihet për njetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta shpalos në rrjete sociale.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, përmes së cilave ka treguar se si duket nga brenda vetura e saj.

Ajo posedon tashmë një veturë të re të tipit ,”Audi”, ndërsa më parë e kemi parë duke vozitur “Range Rover” dhe “Porsche”.

Për ndryshe, “Dashni” titullohjet projekti i fundit nga Morena, në duet me Sabri Fejzullahun, tani këngëtarja po punon drejt realizimit të këngëve të reja.

the authorBurbuqe Metolli