Sport

Vidal ka vendosur për të ardhmen

Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë.

Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona.

Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në skuadër.

Por, sic ka thënë Arthur dhe Rakitic, Vidal është i lumtur në Barcelonë dhe nuk dëshiron të largohet. /Gazeta Express/

the authorGazetaKNN