Sport

Videoja nga derbi i Madridit që po e turpëron Ronaldon

Një video nga derbi i Madridit, mes Atletico dhe Real, është bërë virale jo vetëm në rrjetet soaciale, por edhe në mediat botërore.

Aty ngrihet pyetja: çfarë ka ndodhur me shpejtësinë e Cristiano Ronaldos?

Ky i fundit është fokusuar në një moment dyluftimi shpejtësie me Juanfran, në një fushë të hapur, teksa ky i fundit ka dalë fitimtar.

Kjo situatë pak vite më parë ishte krejtësisht e paimagjinueshme.